Nejen konektory

TE Connectivity je mezinárodní lídr v oblasti technologie a výroby, který vytváří bezpečnou, udržitelnou a produktivní budoucnost. Jejich široká škála zaměření v oblastech jako konektivita a senzory, ověřená v nejnáročnějších prostředích, umožňuje pokrok v dopravě, průmyslových aplikacích, lékařské technologii, energii, datové komunikaci a v domácnosti, a to již více než 75 let. S 80 000 zaměstnanci, zahrnujících více než 8 000 inženýrů, kteří pracují společně se zákazníky v přibližně 150 zemích, je TE Connectivity schopné zajistit to, že „KAŽDÉ SPOJENÍ SE POČÍTÁ.“

Tento rok nám společnost TE Connectivity mimo jiné pomohla i dodáním elektro materiálu pro oba vozy. Kromě velké části smrštitelných tvarových bootů, bužírek, vodičů a autosport konektorů, které jsou potřeba pro výrobu kabeláže na spalovacím voze, tak v balíčku od našeho partnera přibyly i konektory, relé a vodiče pro vysokonapěťovou část vozu elektrického. 

Kromě elektro komponent nám TE Connectivity již několik let každoročně vyrábí velké množství obráběných dílů zejména pro podvozkovou sekci. Kvalita těchto obrobků je na té nejvyšší úrovni. Jelikož každý gram monopostu se počítá, naše návrhy jsou komplikované a často výzvou pro každého programátora/obráběče. TE Connectivity nám však je schopno vyrobit opravdu téměř cokoliv.

Každý rok nám vyrábějí všechny hliníkové komponenty pro naše lepené karbonové ramena a další tyče zavěšení. Tyto díly obrábějí na 5-osých strojích na jedno upnutí.

Zvládají však i ještě větší výzvy, jako je obrábění funkčních ploch našich optimalizovaných vahadel odpružení, které jsou vyrobeny metodou ztraceného vosku z 3D vytištěných voskových modelů. Jdou až tak daleko, že pro upnutí těchto tvarově složitých dílů si na své 3D tiskárně vytisknou kovové uchycovací přípravky, které kopírují tvary dílů.

Tímto chceme firmě TE Connectivity poděkovat za dlouhodobou spolupráci, bez které by náš tým nemohl fungovat. Těšíme se na další sezóny!

Tagy: