Kontakty

Faculty Advisor
Ing. Michal Janoušek, Ph.D.
Telefon:  +420 775 924 435
E-mail: janousek@tubrnoracing.cz

Team leader
Bc. Matěj Ecler
Telefon:  +420 731 933 930
E-mail: ecler@tubrnoracing.cz

Technical leader electric
Dominik Klement
Telephone +420 602 649 390
E-mail: klement@tubrnoracing.cz

Chassis leader

Bc. Milan Mende

Telefon:  +420 731 920 459

E-mail: mende@tubrnoracing.cz

 

Aerodynamics leader

Jiří Marek

Telefon:  +420 723 538 228

E-mail: marek@tubrnoracing.cz

 

Electronics leader

Bc. Radim Kříž

Telefon:  +420 720 266 830

E-mail: kriz@tubrnoracing.cz

Technical leader

Juraj Čechovič

Telefon:  +421 940 607 980

E-mail: cechovic@tubrnoracing.cz

 

Suspension leader

Bc. Marek Urban

Telefon:  +420 720 518 990

E-mail: urban@tubrnoracing.cz

 

Engine leader

Dominik Kovář

Telefon:  +420 730 911 278

E-mail: kovar@tubrnoracing.cz

Adresa
Vysoké učení technické v Brně
Fakulta strojního inženýrství
Technická 2896/2
616 69 Brno

Kontaktovat nás můžete přes email: team@tubrnoracing.cz nebo přes níže přiložený formulář:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.