Code microcontrollers with us!

Když si představíte závodní tým, určitě vás hned nenapadne spousta programování. Skutečnost je ovšem přesně taková a my proto hledáme právě tebe!
Umíš programovat mikrokontroléry nebo k tomu máš alespoň blízko a umíš programovat v jazyku C? Chceš uplatnit své znalosti v reálné praxi a stát se součástí našeho top Formula Student týmu, který se účastní celosvětové univerzitní soutěže, jejímž cílem je navrhnout, zkonstruovat, odtestovat a závodit s jednomístným monopostem formulového typu? Tak neváhej a přidej se k nám na pozici Embedded software engineer, která je nyní otevřena pro více zájemců.
Nemusíš se bát, všechno co nevíš tě rádi naučíme a pomůžeme.

Jediné, co stačí, je vyplnit tenhle FORMULÁŘ (musíš být přihlášen pomocí svého VUT emailu) a my se ti ozveme s datumem první schůzky u nás na dílně! Dozvíš se od nás mnoho informací o projektu Formula Student, našem týmu TU Brno Racing, a hlavně o možnosti, jak se do celého tohoto úžasného světa zapojit právě pomocí sekce Driverless.

Momentálně je nás s citem k tomuto odvětví v týmu jednom pár a je to velká škoda.. pojď to s námi změnit!

Pokus si nestihl deadline náboru (20.3.2022), tak nevadí. Napiš nám na mail tubrnoracing@gmail.com a určitě se domluvíme. 🙂